Orientalne smaki- czyli kuchnia indyjska w Warszawie.

Bollywood Lounge127

Fani wschodnich smaków chętnie szukają nowych miejsc w których mogli by skosztować swoich ulubionych potraw. Warszawa jest dużym miastem, dlatego znalezienie dobrej restauracji zajmuje trochę czasu. Warto wtedy sięgnąć po opinie ze stron które zajmują się ocenia restauracji przez klientów. To szybki sposób, żeby sprawdzić, co ludzie myślą o danej restauracji, potrawach jak i samym wystroju wnętrza.

W przypadku azjatyckich restauracji ma on duży wpływ na to jak będziemy czuć się w danym miejscu i czy wiernie oddany jest klimat miejsca, którym jest inspirowane. To właśnie Bollywood Lounge to kuchnia indyjska w Warszawie która Cieszy się zaufaniem klientów i czę sto nazywana jest sercem indii w stolicy. Kolory tego miejsca zachwycą Cię od samego początku i barwno Oferuje przystawki jak na przykład chleb Naan z licznymi dodatkami lub samosa- pierożki z kruchego ciasta, które w środku mają nadzienie z zielonego groszku, przypraw i ziemniaków. Dania główne podzielone są na kategorie i są bardzo zróżnicowane, dlatego nawet stali bywalcy będą próbować nowych smaków jak i nie raz zostaną zaskoczeni przez hinduską kuchnię. Dostępne też są też tradycyjne indyjskie desery- jak kulfi- czyli lody lub gulab jamun- kulki ze znanego wyrabianego od lat indyjskiego sera, podawane na ciepło w jednym ze słodkich sosów. Indie znane są z ciekawych napoi – licznych herbat ale i słonych jak salty lassi- orientalny napój na bazie jogurtu ze słonawym smakiem. To tylko niektóre z bardzo znanych potraw.

Wieczorami warto wpaść ze znajomymi ponieważ restauracja prowadzi kalendarium ciekawych eventów. Bogaty wybór ciekawych alkoholi i możliwość zapalenia fajki wodnej która jest tak znana w Indiach na pewno urozmaici i odmieni nudny i pełen przewidywalnych zdarzeń wieczór. Odwiedź i poznaj to co serwuje kuchnia indyjska w Warszawie – Bollywood Lounge. Na pewno nie zawiedziesz, a się żywe kolory i aromaty zaprowadzą Cię wprost do najpiękniejszych regionów Indii, których esencję poczujesz tu, w stolicy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: