Przytulna, a zarazem nowoczesna restauracja indyjska warszawa centrum

bollywood-lounge108

Masz ochotę oderwać swoje myśli od monotonnej rzeczywistości? Marzy Ci się wyjazd do odległego kraju, aby choć na chwilę odpocząć od codziennych obowiązków? Wielu z nas uwielbia indyjski klimat oraz jedzenie. Niestety nie każdy ma okazję pojechać do przepięknych Indii. Jest na to doskonała rada. Nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy na bilety lotnicze oraz hotele, aby poczuć się jak w Indiach. Są miejsca, które odzwierciedlają indyjski klimat w samym sercu Warszawy. To dzięki właścicielom lokali oraz kucharzom, którzy są Hindusami i starają się oddać urok restauracja indyjska warszawa centrum.

Masz szansę znaleźć się w Indiach, wystarczy tylko wybrać się do jednego z hinduskich lokali w stolicy. Pięknie udekorowane wnętrza, indyjska muzyka oraz fantastyczne menu na pewno poprawią Ci humor i dostarczą pozytywnego zastrzyku energii. Ostatnio bardzo popularne stały się odwiedziny w orientalnych restauracjach, takich jak Bollywood Lounge Restaurant, Club, Cocktail & Drink Bar. Chęć próbowania nowych smaków zdecydowanie sprawia radość wielu smakoszom. Czas skończyć z nudnymi posiłkami oraz jedzeniem kanapek w porze lunchowej. Kuchnia hinduska jest zdecydowanie ciekawszą alternatywą oraz o wiele zdrowszą niż inne. Bazuje ona na naturalnych składnikach, z czego większość z nich to warzywa oraz chude mięso.

Aby oddać fantastyczny smak dań prosto z Indii, kucharze w Bollywood Lounge przygotowują posiłki w specjalnym piecu, zwanym Tandoor. Ponadto warto zwrócić uwagę, że kucharze to Hindusi, którzy doskonale znają oryginalne receptury dań, a także techniki przyrządzania sosów. Posiadają oni nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim znają się na tradycyjnych indyjskich przyprawach, bez których dania nie byłyby tak smaczne.

Restauracja indyjska warszawa centrum to miejsce, które wypada choć raz odwiedzić ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną. Gdy już poczujemy wspaniały klimat tego miejsca, na pewno stanie się ono jednym z naszych ulubionych lokali w centrum Warszawy.Szczególnie, że restauracja Bollywood Lounge znajduje się w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu łatwo jest do niej trafić osobom, które nie mieszkają na co dzień w stolicy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: