Spędź miło czas w drink bar warszawa

Bollywood Lounge1 (8)

Cuba libre, tequila sunrise, cosmopolitan, a może manhattan? Które z tych popularnych drinków kojarzy Ci się z letnim błogostanem? Drink jest dobry na wszystko, zwykłe wyjście po pracy, randka, urodziny, czy inna specjalna okazja są idealnym powodem, aby celebrować wspólnie czas degustując kolorowe koktajle w drink bar warszawa.
Przygotowanie samemu drinka wcale nie jest takie łatwe, jak każdemu się wydaje, dlatego przeważnie wielu z nas decyduje się na wyjście na miasto. Finezyjne połączenia smaków przeróżnych alkoholi nadają koktajlom niepowtarzalny smak. W zależności od tego, czy lubimy na słodko, kwaśno, czy bardziej wytrawnie, barman dopasuje nasze oczekiwania do tego, jakie smaki lubimy. Coctail bar Bollywood Lounge oferuje ogromną gamę drinków, takich jak: kir royal, cuba libre, pina colada, daiquiri, mojito grande, margarita oraz wiele innych. Jest też szeroki wybór koktajli bardziej owocowych, na przykład: bolly’tini, fruitpiroshka, chill bolly lub punjabi.

Niektórzy z nas mogą sobie pomyśleć, że nazwy tych drinków są zbyt wyszukane i nie każdy wie, co się w nich znajduje. Czy tak jest naprawdę? Weźmy pod uwagę parę drinków… Zacznijmy od Cuba Libre. Jest to jeden z najsłynniejszych koktajli orzeźwiających, którego możemy spotkać w co drugim barze. Wyróżnia go łagodna mieszanka aromatu rumu i coca-coli. Jest doskonałym napojem chłodzącym i pobudzającym fizycznie. Kolejny, daiquiri to drink o stosunkowo ostrym smaku nadanym przez kwaśny sok cytrynowy występujący w dużej ilości i rum, który z natury ma dość mocny aromat. Kwaskowatość koktajlu czyni go również bardzo dobrym napojem orzeźwiającym. Pina Colada to koktajl owocowy na bazie rumu. Kolejny bardzo popularny napój, spożywany po posiłkach. Łączy ostry aromat rumu z łagodniejszymi aromatami owocowymi, dając w sumie bardzo przyjemną mieszankę. Wiele osób decyduje się na koktajl owocowy z rumem zamiast deseru.

Ostatni już drink, który wiedzie prym jako jeden z najsłynniejszych koktajli to margarita. Jej głównym składnikiem jest meksykańska wódka tequila, otrzymywana w wyniku destylacji sfermentowanego soku z owoców agawy. Oryginalność koktajlu polega nie tylko na jego składzie, ale również sposobie podania. Brzegi kieliszka są pokryte solą.

Możemy zatem powiedzieć, że drink bar warszawa, oferuje nam zarówno koktajle autorskie, jak i te popularne i każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Bollywood Lounge200

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: