Orientalne smaki tylko w restauracja indyjska warszawa centrum

b

Bollywood Lounge to słynna restauracja indyjska, która przyciąga do siebie z roku na rok co raz więcej fanów aromatycznej kuchni świata. Wyśmienite dania, kuszą swoją różnorodnością, a także bogatą gamą kolorów i smaków.  Aromatyczne mieszanki przypraw i herbat, które słyną z tego że są uprawiane w Indiach, sprawiają, iż chociaż na chwile możemy rozmarzyć i siłą wyobraźni przenieść się w odległe krainy… Mamy okazję zasmakować  potraw o niepowtarzalnym smaku i aromacie, które cieszą się sporą popularnością.  W restauracja indyjska warszawa centrum posiłki przyrządzane są przez najlepszych kucharzy, którzy pieczołowicie i w absolutnej czystości starają się zaspokoić nasze podniebienia. Co ciekawe w kuchni indyjskiej nie ma zwyczaju skrzętnego przestrzegania proporcji składników, dlatego też dania charakteryzują się nie tylko piękną formą podania, ale także obfitością.

W menu można znaleźć listę różnorodnych aromatycznych indyjskich dań. Warto zwrócić uwagę na przekąski, dania główne, zupy, sałatki oraz inne wegetariańskie i mięsne specjały kuchni indyjskiej. Zapachy, które towarzyszą przy jedzeniu, można opisać jednym słowem…..bezcenne.

Dla miłośników shishy jest to urokliwe miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Można delektować się ulubionym smakiem fajki wodnej, a duży wybór rodzajów zaspokoi każde podniebienie. Różnorodna shisha sprawia, że można poczuć się jak w regionalnej restauracji przy jednej z  indyjskich ulic.

Restauracja indyjska warszawa centrum to nie tylko kolorowe drinki, czy niesamowita shisha, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera, która udziela się każdemu kto tam zajrzy. W wakacje goście maja do dyspozycji letni ogródek z widokiem na jedna z  najpiękniejszych ulic w Warszawie, Nowy Świat. Każdy kto przejdzie koło Bollywood Lounge nie jest w stanie oprzeć się pięknemu wystrojowi restauracji . Każdy detal ma swoje znaczenie, a właściciele dbają o swoich gości, aby czuli się jak najlepiej. Nie każdemu dane jest odwiedzić tak daleki kraj jakim są Indie, ale właśnie dzięki takim miejscom jak Bollywood Lounge można przenieść się choć na chwile do tego cudownego kraju. Magiczne chwile spędzone przy dźwiękach hinduskiej muzyki sprawia ze zostaną w pamięci na długo. Wyśmienite jedzenie w połączeniu z dobrym alkoholem poprawiają nastrój i samopoczucie, a także sprawią, że każdy wieczór przeżyjemy wspaniale.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: