Wysublimowane smaki drink bar Warszawa

Bollywood_Lounge

Dobór drinka do potrawy wbrew pozorom nie jest łatwą sprawą. Koktajl alkoholowy jest mieszaniną, w różnych proporcjach, alkoholi, likierów, win, syropów i aromatycznych dodatków. Nie jest to jednak zwykle, przypadkowe zmieszanie, lecz sztuka zmieszania. Polega ona na tym, aby skojarzyć dwa lub więcej składników i uzyskać coś lepszego, o wyrafinowanym subtelnym smaku. Tę sztukę często kwalifikuje się jako kuchnię napojów. Warto również wspomnieć, że aromatyczne dodatki wzbogacają alkohol o swoje własne specyficzne zalety smakowe.

Podstawą dobrych koktajli jest dobrze zaopatrzony bar, co z pewnością możemy oczekiwać w drink bar warszawa Bollywood Lounge. Wszelkiego rodzaju alkohole od whisky, rumy, tequile, koniaki po smakowe likiery takie jak. Należy tu jednak zaznaczyć, że dobór alkoholi do potrawy jest też kwestią gustu. A o gustach, jak wiadomo, nie dyskutuje się. To od nas zależy, czy lubimy delektować się słodkim drinkiem, czy może bardziej wykwintnym z nutką goryczy.
W drink barze w Bollywood Lounge mamy bogatą gamę różnego rodzaju drinków, a wyszkoleni barmani są w stanie zdziałać cuda. Wystarczy jednak nieco podstawowej wiedzy oraz szczypta odwagi do eksperymentowania. Stajemy się wykwintnymi koneserami pijąc kolorowe, smaczne koktajle przygotowane przez najlepszych barmanów.

Nie można również zapomnieć o szerokim wyborze win, które serwuje się w tej właśnie restauracji. Specjalnie dla osób, które wolą delektować się piciem, często nazywając to „sztuką picia”. Mówi się również o elitarności wina, sprawia, że mówimy o produkcie z duszą, dlatego cieszy się ono niezmierną popularnością wśród wybrednych podniebień.

Specjalnością drink bar warszawa są z pewnością long drinki, czyli koktajle które uzupełnia się napojami gazowanymi, Schweppsem, winem lub szampanem. Podawane są w specjalnych szklankach, a całość prezentuje się nieziemsko.

Barmani dbają o to aby, smak i wygląd drinka zachwycił każdego. Niezwykła kreatywność , dobór kolorów i różnych dodatków sprawia każdy drink to dzieło sztuki. Zatem delektujemy się nie tylko smakiem ale też estetyka i oryginalnością tego co pijemy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: