Kluby w warszawie, w których warto się bawić

Bollywood Lounge113

Świetna muzyka, przyjemny wystrój lokalu, znakomite drinki – to podstawowe kryteria decydujące o wyborze klubu, w którym chcemy się bawić. Istotne jest także usytuowanie miejsca, żeby można było z niego łatwo wrócić do domu po wielu godzinach tańców. Oczywiście niezwykle ważna jest też atmosfera, osoby, które tam przychodzą oraz oczywiście muzyka serwowana przez DJ-ów. Ze względu na klimat i świetne dźwięki Bollywood Lounge jest niezwykle popularnym miejscem w Warszawie. Tutaj odbywają się koncerty, imprezy z Dj-ami oraz wieczory karaoke. Harmonogram wszystkich imprez znajdziesz na stronie internetowej klubu, który jest równocześnie doskonałą restauracją indyjską serwującą tradycyjne smaki. To ciekawe połączenie, prawda? Dlatego zdecydowanie warto poznać to miejsce!

Tutaj czeka Cię bardzo wiele niezwykle pozytywnych wrażeń, których nie zaserwują Ci kluby w warszawie, jakie zwykle odwiedzasz. W menu restauracji znajdziesz szereg dań charakterystycznych dla kuchni indyjskiej i północnej części Indii. Możesz tu zjeść indyjskie curry (ostre lub łagodne), dania z ryżem basmati, kruche pierożki samosa, chrupiącą pakorę, aromatyczną baraninę oraz pysznego kurczaka. Na uwagę zasługują również indyjskie zupy, a bardzo dobrym dodatkiem do dań mięsnych z kurczkiem są sałatki.

Do picia możesz zamówić jeden z tradycyjnych indyjskich napojów, klasyczny drink z drink baru, bezalkoholowy koktajl albo jakiś doskonały alkohol (wybór wyśmienitych alkoholi jest naprawdę szeroki, więc zdecydowanie jest w czym wybierać). W menu z jedzeniem znajdziesz także indyjskie desery, które bardzo się różnią od deserów znanych w Europie, dlatego zdecydowanie warto ich spróbować. Smaki serwowane w tym lokalu oraz elegancki i stylowy wystrój lokalu sprawiły, że restauracja stała się jeszcze bardziej popularna i rozpoznawalna. Kluby w warszawie w większości nie gwarantują tak świetnej zabawy jak znajdujący się na Nowym Świecie (w samym sercu miasta) Bollywood Lounge. W tym lokalu organizowane są liczne imprezy gwarantujące wyśmienitą zabawę, koncerty oraz można liczyć na jeszcze więcej atrakcji. To miejsce odwiedzają osoby z różnych krajów, również polscy celebryci. Nie czekaj, poznaj tę restaurację i baw się świetnie podczas organizowanych w klubie imprez!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: