Najlepszy shisha bar w Warszawie

BollywoodLounge12

Odkryj bardzo popularne miejsce na kulinarnej i imprezowej mapie Warszawy, niezwykle chętnie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy, jak i turystów. Tutaj przychodzą Polacy, Hindusi i mieszkańcy bardzo wielu innych narodowości. Wszystkich jednoczy chęć relaksu, dobrej zabawy oraz skosztowania pysznej kuchni. Wszystkiego tego doświadczysz w Bollywood Lounge, które łączy w sobie sheesha bar oraz stylową restaurację indyjską. Na miejscu zauważysz świetny wystrój w stylu wschodnim, który pomoże Ci w zrelaksowaniu się, a czas umili Ci zapalenie fajki wodnej i świetny smak drinka.

Doskonałe curry z kurczakiem czy baraniną, dania z owocami morza, ale także z roślinami strączkowymi, z dodatkiem szpinaku czy grzybów. Znane nam produkty smakują zupełnie inaczej w połączeniu z indyjskimi przyprawami oraz chutneyami, a kuchnia indyjska jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Idealnym dodatkiem do dań są indyjskie chlebki (świetnie smakują z daniami typu curry). Razem z takimi daniami bardzo dobrze smakuje także ryż basmanti, który jest dostępny z różnymi dodatkami. W Bollywood Lounge łatwo możesz stworzyć swój perfekcyjny zestaw dań i przekąsek, a kelnerzy chętnie Ci doradzą jeśli będziesz mieć wątpliwości.

Dobrym dodatkiem będą sałatki czy indyjski jogurt raita. W tym lokalu wiele smakowitych specjałów szefa kuchni czeka na Ciebie. Wypijesz też indyjską kawę, herbatę oraz oczywiście znany indyjski jogurtowy napój lassi. Możesz wpaść na lunch, na kolację lub po prostu na drinka i odprężyć się w indyjskim klimacie. Kuchnie innych krajów mają bardzo dużo do zaoferowania, więc nie warto być konserwatywnym i przywiązanym wyłącznie do polskich smaków. Sheesha bar i restauracja z pewnością będą odpowiadały Twoim potrzebom. Na miejscu znajduje się także klub, w którym możesz bawić się przy karaoke oraz imprezować przy gorących dźwiękach prezentowanych przez uznanych DJ-ów. Jak widzisz jest to doskonałe miejsce, które zdecydowanie warto poznać! Nie czekaj i odwiedź drink bar i restaurację położone na warszawskim Nowym Świecie! Zabierz ze sobą znajomych i przyjaciół i spędź niezapomniane chwile!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: