Oryginalny drink bar warszawa na Nowym Świecie

BollywoodLounge23

Warto mieć coś z życia i pozwalać sobie na chwile relaksu. Po pracy lub w weekend warto wyskoczyć z przyjaciółmi na drinka do baru. Jednak jest jeszcze jedna opcja: świetny lokal usytuowany w sercu Warszawy: na kultowym Nowym Świecie. Jest to doskonały drink bar warszawa połączony razem z indyjską restauracją. W tym miejscu wypijesz tradycyjne oraz innowacyjne koktajle alkoholowe i bezalkoholowe, a także możesz delektować się smakiem jednej z najsmaczniejszych i najzdrowszych kuchni świata. Wszystkie serwowane w restauracji dania są pełne smaków i aromatów. W menu znajdziesz dania z mięsem, z owocami morza oraz wegetariańskie. Doskonałe w smaku są potrawy z indyjskim serem paneer, oryginalnym specjałem z tego kraju.

Drink w towarzystwie znajomych to świetny sposób na rozerwanie się oraz odpoczęcie od obowiązków. A gdy tego jeszcze dodamy możliwość zapalenia smakowej shishy to zapowiada się bardzo udany wieczór! Twoje kubki smakowe będą zachwycone smakiem dań kuchni indyjskiej. Warto skosztować specjałów z glinianego pieca tandoor: indyjskich chlebków oraz grillowanych warzyw i mięs. Dla kuchni indyjskiej są charakterystyczne również dania z ryżem. Jednym z nich jest biryani, które jest dostępne w restauracji w kilku wariantach (możesz zamówić swój ulubiony).

Wracając do shishy: jej wybór jest naprawdę szeroki. Oferowane są smaki owocowe (jabłkowy, grejpfrutowy, pomarańczowy oraz inne), a także na przykład waniliowy.
Można także zamówić jedną fajkę wodną z dwoma wężami, która jest idealna, gdy wychodzimy do drink bar warszawa razem z przyjacielem. Tutaj skosztujesz doskonałej whisky, świetnych win białych i czerwonych, różnorodnych piw, smakowitych słodkich likierów, a także szampanów, brandy, rumu czy wódki. Jak widzisz wybór alkoholi jest naprawdę szeroki, a poza tym zamówić możesz inne napoje (różnego rodzaju soki, herbaty, kawy, napoje gazowane). Gratką dla fanów kuchni indyjskiej jest kultowy napój z tego kraju: jogurtowe lassi. Na stronie internetowej lokalu znajdziesz menu dań oraz alkoholi, więc możesz się przekonać, jakich to specjalności będziesz mógł skosztować w tym miejscu. Przyjdź do Bollywood Lounge, baw się doskonale i ciesz się wyjątkowym i unikalnym smakiem!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: