Najbardziej popularne kluby w warszawie

Bollywood Lounge24

Scena klubowa w Warszawie jest bardzo rozwinięta. Codziennie w stolicy Polski odbywają się liczne imprezy z DJ-ami oraz muzyką na żywo. Bardzo popularne są także odbywające się w klubach kameralne koncerty młodych obiecujących zespołów, grających świetną muzykę. W trochę innych klubach bawią się studenci, a w innych osoby, które już pracują. Istnieją też kluby w warszawie, w których jest grana określona muzyka, na przykład latino, disco polo czy techno. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy po prostu poszukać. Doskonałym klubem o świetnej lokalizacji w centrum miasta jest Bollywood Lounge, który słynie nie tylko ze świetnych imprez, ale także z pysznej kuchni, doskonałych drinków oraz shishy, przy której bardzo łatwo jest się odprężyć. To doskonałe miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi w beztroskiej atmosferze.

Na co poza doskonałymi imprezami można liczyć w Bollywood Lounge? Na pewno na wyjątkowe doznania kulinarne! Na miejscu znajduje się wspaniała restauracja indyjska, która w menu ma liczne indyjskie dania, pełne aromatów i kolorów. Lista stosowanych do potraw indyjskich przypraw jest bardzo, bardzo długa. Znajdują się na niej między innymi: kmin rzymski, koper włoski, kolendra, chilli czerwone i zielone, znana nam doskonale bazylia, gałka muszkatołowa, kilka rodzajów kardamonu, pieprz, czarnuszka, ziele angielskie, kozieradka, goździki oraz amla. Co może być dla niektórych osób zaskoczeniem: w kuchni indyjskiej stosuje się również orzechy, na przykład orzechy nerkowca dodawane do dań typu curry. Wyjątkowe połączenie składników (warzyw, sera paneer, mięs takich jak kurczak czy baranina, krewetek, ryb oraz indyjskiego sera paneer, mleczka kokosowego  i przypraw) sprawia, że dania smakują bardzo oryginalnie. Inne kluby w warszawie nie oferują tak pysznych specjałów, więc Bollywood Lounge wyraźnie wyróżnia się na ich tle i je przewyższa!

Poza restauracją znajduje się w lokalu także drink bar a także shisha smakowa do zapalenia, więc jak widać jest to najlepsze miejsce na trwającą nawet wiele godzin imprezę! Możesz tam również wstąpić na lunch, obiad czy też kolację. Z restauracji jest bardzo niedaleko do największych atrakcji stolicy, więc stanowi także świetne miejsce dla turystów.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: