Najlepsze alkohole w cocktail bar warszawa

BollywoodLounge17

Szukasz miejsca, gdzie wieczorem możesz skosztować wyjątkowych koktajli? Wizyta w Bollywood Lounge będzie strzałem w dziesiątkę! To ulubione miejsce w stolicy wielu Warszawiaków, którzy wyskakują tu na drinka, na imprezę lub do restauracji. W menu napojów klubu znajduje się całe mnóstwo alkoholi o rewelacyjnym smaku: whisky kultowych marek, świetnych shotów, piw beczkowych i butelkowych, a także wyjątkowych piw indyjskich. Tutaj można się także świętować ważną rocznicę lub sukces zawodowy przy lampce wysokiej jakości szampana, skosztować wina czerwonego i białego, a także różowego i słodkiego. Cocktail bar warszawa oferuje także wiele koktajli z alkoholem, a również bezalkoholowych.

W lokalu są dostępne koktajle bezalkoholowe z egzotycznymi składnikami takimi jak marakuja, mango, kwiat bzu, z orzechami, ze smakowitymi syropami oraz z doskonale znanymi nam owocami leśnymi. Warto skosztować kilka z nich i przekonać się, który z nich najbardziej przypadnie nam do gustu. Kolorowe drinki to nie jedyna zaleta tego wyjątkowego miejsca. Ważne jest też to, że Goście mogą skorzystać z porad kompetentnej i miłej obsługi, która pomoże w wyborze odpowiednich alkoholi oraz potraw indyjskich z menu restauracji. Dzięki temu każdy znajdzie w ofercie odpowiednie klasyczne lub fantazyjne drinki, giny, wódkę czy rum. Cocktail bar warszawa oferuje także różne napoje indyjskie (na przykład kawę i herbatę po indyjsku) oraz kultowe mango lassi, którego koniecznie trzeba spróbować chociaż raz w życiu).

Dlaczego to miejsce jest takie wyjątkowe? Ponieważ jest tworzone przez pasjonatów doskonałych alkoholi oraz aromatycznej kuchni indyjskiej. W restauracji Bollywood Lounge można zamówić najlepsze indyjskie specjały: bardzo dobre, sycące zupy, dania główne z ryżem, indyjskie curry (łagodne, ostre lub bardzo ostre), szereg indyjskich przystawek oraz dodatków do dań. W tym lokalu poznasz najlepsze smaki wyjątkowo zdrowej (u jej podstaw leży ajurweda) i pysznej kuchni, której dania są kolorowe, pięknie pachną oraz zachwycają smakiem, dzięki czemu można się nimi delektować bez końca (szczególnie, że wnętrze restauracji jest dekoracyjne i bardzo przytulne, więc miło się w nim przebywa).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: