Znakomita drink bar warszawa

Bollywood Lounge31

Zamiast spędzać wieczory siedząc w domu lepiej zrób coś ciekawego! W Warszawie rozrywek nie brakuje, szczególnie na Nowym Świecie, jednak znajduje się tam jedno znakomite miejsce, które koniecznie powinieneś poznać! W nim zjesz dania pełne aromatów o wyjątkowym smaku, zapalisz shishę oraz możesz się napić doskonałych alkoholi.

Jaką kuchnię serwuje Bollywood Lounge? Kuchnię indyjską, przygotowywaną z naturalnych składników oraz z użyciem tradycyjnych potraw indyjskich. W menu znajdziesz także dania przyrządzane w indyjskim piecu tandoor. Warto je zamówić i cieszyć się ich unikalnym smakiem! Menu jest rozbudowane i odzwierciedla bogactwo kuchni indyjskiej, a na koneserów doskonałych alkoholi czeka drink bar warszawa , który również się znajduje w Bollywood Lounge.

Dla fanów bardzo ostrej kuchni doskonałym daniem będzie potrawa vindaloo, którą można zamówić z kurczakiem, z baraniną lub z krewetkami. Za to ci, którzy lubią dania o delikatnym smaku również znajdują w Bollywood Lounge sporo propozycji dla siebie, na przykład kormę, czyli kurczaka albo jagnięcinę (do wyboru), przyrządzone z białym serem w łagodnym sosie z orzechów nerkowca z dodatkiem kardamonu. Oprócz dań głównych warto skosztować także znakomitych indyjskich przekąsek, na przykład pakory, czyli różnych składników smażonych w panierce (może to być miks warzyw albo krewetki) oraz chrupiących skrzydełek kurczaka w doskonałym sosie (chicken lollypop) i wegetariańską znaną przekąskę samosa (kruche pierożki z nadzieniem z ziemniaków, groszku oraz przypraw). Koniecznie skosztuj także indyjskich dań, które są przygotowywane w piecu tandoor oraz potraw z ryżem basmati, który cechuje wyjątkowy smak, zupełnie inny od ryżów, które znamy w Polsce.

Odkrywaj indyjskie smaki w najlepszej restauracji orientalnej: Bollywood Lounge, którą chętnie i często odwiedzają zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy z wielu krajów. Lokal organizuje wiele ciekawych eventów, które gwarantują doskonałą zabawę oraz promocje na indyjskie potrawy. Drink bar warszawa, bogate menu oraz shisha to niekwestionowane zalety tego miejsca. Niewątpliwie wielką zaletą jest także wystrój tego miejsca, który również przyczynia się do tego, że stało się takie popularne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: