Cocktail bar warszawa serwujący doskonałe drinki

bollywood Lounge

Gdzie wyskoczyć na wyjątkowego drinka w Warszawie? Wybierz ciekawe i stylowe miejsce! W Bollywood Lounge możesz zamówić bardzo dobre drinki oraz doskonałe koktajle bezalkoholowe. Menu alkoholi robi na gościach duże wrażenie, a bardzo dużą zaletą tego lokalu jest to, że na miejscu znajduje się restauracja, w której można zamówić wyśmienite indyjskie dania. Jest więc to cocktail bar warszawa połączony z restauracją indyjską, serwującą najlepsze specjały z tego kraju. Jeśli więc staniesz się głodny to możecie zamówić wyśmienite dania, które zachwycą Cię wyjątkowym smakiem i aromatem! Do wyboru masz między innymi wiele dań z kurczakiem, smakowite curry, potrawy z ryżem basmati, samosę oraz chrupiące i soczyste równocześnie specjały przyrządzane w piecu tandoor.

To miejsce o pięknym wystroju w orientalnym stylu, usytuowane w samym centrum Warszawy. Na osoby odwiedzające lokal czekają orzeźwiające drinki, a goście mogą liczyć na bardzo miłą obsługę kompetentnych i pomocnych kelnerów. Twoja wizyta w tym miejscu z pewnością będzie udana! Dlaczego? Ponieważ jest doskonałe na towarzyskie spotkania w większym i kameralnym gronie, wieczorny wypad na drinka. W pełnym ciekawych propozycji menu drinków z pewnością znajdziesz swój ulubiony! Bollywood Lounge to wspaniały cocktail bar warszawa zarówno dla osób, dla których poszukiwania kulinarne są bardzo ważne, jak i dla tych którzy po prostu chcieliby się napić dobrego alkoholu w niezobowiązującej, przyjaznej atmosferze i w towarzystwie znajomych. Tutaj możesz także zjeść pyszny lunch w świetnej cenie oraz zapalić doskonałej jakości shishę.

Lokal cieszy się bardzo dobrą opinią, zyskał uznanie wśród Warszawiaków i chętnie odwiedzają go także obcokrajowcy oraz rodzimi celebryci. Niezależnie od tego czy mieszkasz w stolicy Polski czy wybierasz się pozwiedzać Warszawę – odwiedź to miejsce, a na pewno będziesz zadowolony. Restauracja i cocktail bar warszawa zyskały wielu stałych klientów, których przyciąga super atmosfera, oryginalny wystrój, świetna kuchnia, duży wybór drinków oraz doskonała lokalizacja. Innymi zaletami są rozsądne ceny oraz dogodne godziny otwarcia przez cały tydzień.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: