Rewelacyjny drink bar warszawa

Bollywood_Lounge

Piwo, wódka, a może wino? Który z alkoholi jest Twoim ulubionym? Niezależnie od tego, jak brzmi Twoja odpowiedź możesz się napić swojego ulubionego alkoholu w Bollywood Lounge w Warszawie. Drink bar warszawa oferuje bardzo szeroki wybór klasycznych i fantazyjnych drinków. Wybierz ten z nich, który najbardziej Cię zaintryguje! Oprócz tego możesz zamówić tradycyjne indyjskie dania przygotowywane i serwowane w restauracji.

W Bollywood Lounge czekają na Ciebie wina białe, czerwone i różowe, tequile, likiery, shooty, whisky oraz brandy. Masz do wyboru alkohole słodkie, półsłodkie i wytrawne, więc możesz zamówić takie, które lubisz najbardziej. Z dań indyjskich na pewno warto skosztować grillowanego kurczaka, baraniny, ryby lub warzyw, mięsnego oraz wegetariańskiego curry ze smakowitymi sosami (np. z pomidorów, cebuli, z orzechów nerkowca, w sosie masala czy też szpinakowym), indyjskich starterów i sałatek. A dla łasuchów idealne będą indyjskie desery! Spróbuj też indyjskich dań z czosnkiem, z ziemniakami, z pomidorami oraz z cebulą. Przekonaj się jak doskonale są skomponowane indyjskie dania i zobacz jak dobrze mogą smakować doskonale znane Ci warzywa w połączeniu z umiejętnie stosowanymi indyjskimi przyprawami. Z pewnością docenisz oryginalność serwowanych potraw!

Chcesz się dowiedzieć więcej o drink bar warszawa? To modne miejsce na mapie stolicy, lokal na Nowym Świecie, na kultowej ulicy, chętnie odwiedzane i przez mieszkańców Warszawy, i przez turystów. Lokal doczekał się wielu stałych bywalców, a jego fanów cały czas przybywa. To świetny lokal dla fanów życia nocnego. Jest usytuowany w centrum Warszawy, więc szybko dotrzesz z niego do domu.

Gdzie się napić drinka w Warszawie? Odpowiedź jest bardzo prosta: w Bollywood Lounge! Po prostu wstąp do lokalu i baw się świetnie! Masz wiele potraw indyjskich i drinków do wyboru. Tutaj poznasz prawdziwe bogactwo smaków jednej z najpyszniejszej kuchni świata i będziesz się rozkoszował smakiem wybornych alkoholi. Skosztuj specjalności szefa kuchni, spędź bardzo udany czas w lokalu o wystroju utrzymanym w orientalnym stylu i poznaj miejsce, które jeszcze nie raz z chęcią odwiedzisz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: