Odwiedź najlepszy hookah bar w warszawie

Bollywood-Lounge

Pora na zabawę! Chcesz się wyszaleć albo po prostu odprężyć, ale nie wiesz które miejsce w Warszawie wybrać? Wstąp do Bollywood Lounge. To lokal jest idealnym połączeniem restauracji indyjskiej, w której zjecie dania o pysznym smaku i cocktail baru z bardzo wieloma doskonałymi alkoholami do wyboru. Na miejscu znajduje się także hookah bar w warszawie z wieloma rodzajami shishy (fajki wodnej).

Tu czeka na Ciebie mnóstwo dań o egzotycznym smaku, które zaspokoją Twój głód i zachwycą Twoje kubki smakowe. W menu restauracji znajdziesz moc indyjskich specjałów: dań z warzywami, z indyjskim serem paneer, z baraniną, z kurczakiem oraz z rybami. Na uwagę zasługują także potrawy z dodatkiem grzybów oraz z krewetkami, a także pyszności pieczone w piecu tandoor. Niewątpliwie warte skosztowania są indyjskie dania z roślinami strączkowymi. Przekonaj się, jak inaczej może smakować fasola czy soczewica w indyjskim wydaniu! Kolejną potrawą, którą warto poznać jest biryani, czyli znany indyjski specjał z ryżem, serwowany z raitą (indyjskim jogurtem). Najlepiej skosztuj kilku dań z kurczakiem lub z baraniną, a zobaczysz jak różnie może być przyrządzane mięso w kuchni indyjskiej.

Tutaj każdy znajdzie coś pysznego dla siebie! Możesz wpaść do lokalu na lunch, kolację z bliską osobą lub spędzić wieczór przy shishy wśród przyjaciół. Hookah bar w warszawie oferuje shishę w wielu owocowych smakach, między innymi jabłka, cytryny, pomarańczy czy grejpfruta. Idealne propozycje shishy dla siebie znajdą tutaj panie. W Bollywood Lounge czekają na Ciebie także klasyczne i nietypowe drinki, które możesz zamówić w znajdującym się w lokalu drink barze: drinki alkoholowe i bezalkoholowe, herbaty i kawy, napoje gazowane, świeżo wyciskane soki, likiery, wina, rum, wódka, brandy, whisky, szampana oraz oczywiście piwo.

Poznaj ciekawe miejsce w stolicy i zapewnij sobie doskonałą zabawę! Odwiedzaj stronę restauracji na Facebooku, a dowiesz się, jakie wydarzenia mają tam miejsce oraz jakie są aktualnie promocje. Pokochasz to wspaniałe miejsce w centrum Warszawy o wyjątkowym klimacie!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: