Modne kluby w warszawie

bollywoodloungee_img

Warszawa jest miastem, w którym bardzo wiele się dzieje. Liczne koncerty, wystawy, festiwale filmowe oraz inne wydarzenia kulturalne przyciągają zarówno mieszkańców Warszawy, jak i turystów. W Warszawie kwitnie także nocne życie, ponieważ całkiem sporo miejsc jest otwartych do późna, a warszawiacy uwielbiają się dobrze bawić. Chętnie odwiedzają eleganckie i modne kluby w warszawie, gdzie mogą się wyszaleć i odpocząć od pracy. Wychodzą w takie miejsca ze znajomymi, spędzają czas rozmawiając, tańcząc i pijąc dobre trunki.

Doskonałym miejscem tego typu jest Bollywood Lounge, gdzie można nie tylko się świetnie bawić, ale też bardzo dobrze zjeść (potrawy kuchni indyjskiej), zamówić świetne drinki w barze oraz zapalić smakową shishę (dostępnych jest jej bardzo wiele rodzajów), więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Są też propozycje smakowej shishy dla kobiet.

W klubie bardzo wiele się dzieje. Możesz się wybrać na karaoke w towarzystwie przyjaciół, na imprezę taneczną z DJ-em na żywo czy na występy tancerek bollywood oraz zdolnych muzyków. Uwagę zwraca również przytulny, a równocześnie stylowy orientalny wystrój lokalu oraz bardzo miła obsługa. Gośćmi klubu są również znane osoby – artyści i celebryci.

Jeśli lubisz kluby w warszawie to koniecznie powinieneś go poznać! To miejsce, które ma świetną lokalizację (znajduje się w centum Warszawy, a dokładnie na ul. Nowy Świat), więc niezależnie od tego, o której porze będziesz wracać z imprezy będziesz mieć dobre połącznie z pozostałą częścią miasta.

Zaraz koło klubu znajduje się restauracja, w której zamówisz smakowite indyjskie dania. Których z nich warto skosztować? Wegetariańskich specjałów, jak i pysznych dań z mięsem (baraniną albo kurczakiem) czy z rybami albo z owocami morza.

Jeśli wybierasz się na wycieczkę do Warszawy to jest to dobre miejsce, w którym możesz się rozerwać wieczorem. Możesz także odwiedzić restaurację Bollywood Lounge w przerwie podczas zwiedzania warszawskich zabytków (niedaleko znajduje się na przykład Muzeum Fryderyka Chopina). W restauracji nasycisz głód i zapewnisz sobie bardzo pozytywne doznania smakowe.  Poznawaj najlepsze kluby w warszawie i ciesz się czasem spędzanym w Warszawie!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: