Doskonała zabawa w cocktail bar warszawa

Bollywood-14

Ważne jest to, żeby żyło się przyjemnie, dlatego zadbaj o rozrywkę, która dostarczy Ci pozytywnych emocji. Wstąp do Bollywood Lounge, znanej restauracji położonej na warszawskim Nowym Świecie i spędź tam błogie chwile, ciesząc się doskonałym smakiem dań kuchni indyjskiej, shishy oraz delektując się drinkami, które oferuje cocktail bar warszawa. Pozytywne emocje gwarantowane!

W tym miejscu przeżyjesz niezwykłą podróż po krainie wyjątkowych smaków i aromatów, najesz się do syta, a Twoje kubki smakowe będą w 100% zachwycone. Nie pozwól na to, by takie doświadczenie ominęło Twoich znajomych! Zaproś paczkę przyjaciół i spędźcie czas relaksując się w jednym z najciekawszych warszawskich lokali gastronimocznych. Tutaj czeka Cię uczta smaków, a poza tym możesz zamówić doskonałe alkohole (na przykład rum, whisky, szampana, piwo, wino czy też wódkę), które oferuje znajdujący się w lokalu cocktail bar warszawa.

Bardzo przyjazna obsługa pomoże Ci w wybraniu dań z menu i skomponowaniu pysznego posiłku. Jeśli chcesz się przed wizytą w restauracji zorientować, jakie specjały możesz w niej zjeść to wejść na stronę internetową Bollywood Lounge i przejrzyj menu restauracji, które zostało tam opublikowane. Potrawy mięsne (z baraniną i z kurczakiem), rybne oraz wegetariańskie są przygotowane z wielką starannością oraz zgodnie z zasadami kuchni indyjskiej. Jeśli chcesz poczuć orientalny klimat to ta restauracja z pewnością będzie doskonałym wyborem, ponieważ orientalne są zarówno dania, jak i wystrój lokalu. Jeśli jeszcze nigdy nie jadłeś dań kuchni indyjskiej to koniecznie to zrób. Zobaczysz jak bardzo różnią się od popularnych w Polsce czy w Europie dań, a przede wszystkim jak bardzo są smaczne!

Bollywood Lounge to doskonała zabawa w swobodnej atmosferze dla każdego, kto lubi się rozerwać i poczuć radość płynącą z życia. Lokal jest czynny do późnych godzin, więc spokojnie możesz zamówić niezwykle pyszne dania oraz drinki, które poda Ci kelner w cocktail bar warszawa. Możesz też zapalić fajkę wodną. Dostępnych jest wiele smaków shishy, na przykład jabłkowy, pomarańczowy, arbuzowy, jak i shisha z mlekiem czy shisha truskawkowa.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: