Wybierz restaurację indyjską i drink bar warszawa

BollywoodLounge

Szukasz miejsca, w którym będziesz ciekawie i beztrosko spędzać czas w gronie znajomych, popijając Świetne drinki? Wybierz znajdujący się w centrum miasta lokal Bollywood Lounge.

Co to za miejsce? To lokal stanowiący doskonałe połączenie restauracji serwującej najlepsze dania kuchni indyjskiej oraz shisha baru. W Bollywood Lounge znajduje się także drink bar. Whisky, rum, piwo, wódka czy wina to tylko niektóre z alkoholi których możesz się napić w lokalu. Koniecznie też spróbuj indyjskiego piwa!

Przy okazji wizyty w restauracji zamówcie kilka potraw z menu. Tutaj znajdziecie dania o różnym stopniu ostrości: począwszy od łagodnych po bardzo ostre, więc możesz wybrać takie, jakie Ci odpowiadają i smakują najbardziej. Możesz zamówić naprawdę pikantne dania z chilli i dużą ilością ostrych przypraw, jak i łagodne śmietanowe curry z orzechami nerkowca.

Podczas wizyty skosztuj dań, które są przygotowywane w piecu tandoor (tradycyjnym piecu indyjskim), indyjskich curry warzywnych, z mięsami i z rybami oraz z paneer, indyjskiego mango lassi oraz indyjskich zup oraz przystawek i sałatek. Wizyta okaże się prawdziwą ucztą dla Twojego podniebienia.

Oczywiście liczba dostępnych potraw jest znacznie większa. Ty i Twoi bliscy do wyboru macie między innymi pyszne dania dodatkiem chilli, krewetek, pomidorów, ziemniaków, kurczaka oraz baraniny. Indyjskie potrawy podawane są w różnych sosach, na przykład w sosie szpinakowym czy z dojrzałych pomidorów i z cebuli czy w ostrym sosie masala. W menu restauracji znajdziesz odpowiednie propozycje zarówno na mały, jak i na duży głód, więc wybierzesz odpowiednią porcję.

Odwiedź stronę internetową restauracji oraz jej fanpage na Facebooku, aby dowiedzieć się o interesujących wydarzeniach odbywających się w Bollywood Lounge oraz o promocjach, z jakich możesz skorzystać. Wstąp z przyjaciółmi do restauracji, posmakujcie shishy oraz odwiedźcie drink bar, by zrelaksować się w miejscu o orientalnym klimacie, w którym panuje świetna atmosfera. W restauracji zapokoisz głód i pragnienie, zostaniesz znakomicie obsłużony przez kelnerów, będziesz się świetnie bawić,  i cieszyć cudownym smakiem indyjskich specjałów kulinarnych oraz wybornych drinków.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: