Doskonała restauracja indyjska warszawa centrum

BL1

Lubisz pierogi, bigos czy tradycyjnego schabowego? To świetnie, ale warto poznawać także specjały kulinarne z innych krajów! W Warszawie znajdziesz bardzo wiele restauracji serwujących dania kuchni europejskiej, a także z innych kontynentów. Kuchnia azjatycka cieszy się sporą popularnością wśród warszawiaków. Na kulinarnej mapie stolicy znajdziesz restauracje wietnamskie, japońskie, chińskie, koreańskie, tureckie, arabskie oraz indyjskie. Zdecydowanie warta uwagi jest restauracja indyjska warszawa centrum, która stała się bardzo poularnym miejscem wśród Polaków i obcokrajowców jest Bollywood Lounge.

Zzemu zawdzięcza bardzo dobrą opinię? Znakomitej kuchni indyjskiej, która jest w niej serwowana oraz wzorowej obsłudze klientów. Bollywood Lounge to bardzo wygodne miejsce, w którym można się skutecznie i szybko zrelaksować (ułatwieją to przytulne i eleganckie wnętrza lokalu o bardzo ładnym, orientalnym wystroju). W Bollywood Lounge odpoczniesz w indyjskim klimacie, a pobyt w restauracji umilić Ci może fajka wodna oraz odbywające się od czasu do czasu występy tancerek bollywood. Możesz także zamówić różne trunki w drink barze, który znajduje się w Bollywood Lounge.

Jakich potraw możesz skosztować w tej restauracji? Między innymi dań z grzybami, z cebulą, z pomidorami, z serem indyjskim paneer, z zielonym groszkiem, z ziemniakami, z mięsami (z baraniną lub z kurczkiem) oraz z rybami i z krewetkami. W menu znajdziesz potrawy z roślinami strączkowymi: dal makhni (danie z czarnej soczewicy i fasoli w bardzo aromatycznym sosie), potrawę dal fry przyrządzoną z żółtej soczewicy oraz ciekawe dania regionalne, na przykład kerala curry, czyli danie pochodzące z południowych Indii.

Jeśli chcesz przyjść do Bollywood Lounge z grupą znajomych to wtedy świetną propozycją są gotowe zestawy dań, dostępne w restauracji (do wyboru zestawy mięsne i wegetariańskie w różnych cenach). Restauracja indyjska warszawa centrum oferuje także promocje na swoje potrawy.  Śledź profil Bollywood Lounge na Facebooku i dowiaduj się o obowiązujących promocjach.

Jak dotrzeć do tej znakomitej restauracji? Możesz zrobić to z łatwością! Lokal jest usytuowany w samym centrum Warszawy, a dokładnie na Nowym Świecie, opodal stacji drugiej linii metra (Metro Nowy Świat).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: