Oriental club warsaw, w którym znajduje się znakomity cocktail bar warszawa

Bollywood_Lounge

Nowy Świat w Warszawie to bardzo popularne miejsce spacerów i spotkań towarzyskich. Przy tej ulicy znajduje się wiele restauracji. Którą z nich warto odwiedzić? Przede wszystkim Bollywood Lounge, czyli popularny oriental club warsaw, w którym chętnie goszczą zarówno Polacy, jak u cudzoziemcy. Lokal ma ciekawy, a równocześnie bardzo przytulny wystrój w indyjskim stylu. W środku można skosztować bardzo wielu specjałów kuchni indyjskiej, a także zrelaksować się przy shishy. W klubie organizowane są doskonałe imprezy. Jak widać jest to miejsce, w którym można spędzić czas w różnorodny i interesujący sposób. Bollywood Lounge zaprasza na lunche oraz stanowi świetne miejsce dla wieczornych spotkań towarzyskich. Kolejną zaletą restauracji jest to, że znajduje się w niej cocktail bar warszawa, a w nim wiele rodzajów drinków (można się napić się na przykład whisky, wina, rumu czy piwa)

Restauracja cieszy się uznaniem i doczekała się wielu stałych klientów dzięki znakomitym potrawom, które są w niej serwowana. Dania kuchni indyjskiej są intensywne w smaku i zachwycają aromatami. W Bollywood Lounge serwowanych jest wiele dań z kurczakiem i z baraniną (ostrych i łagodnych). Wiele smakowitych propozycji w menu znajdą także wegetarianie. Jeśli chodzi o napoje to warto skosztować tradycyjnej indyjskiej kawy i herbaty oraz mango lassi, a także zamówić drinki w cocktail bar warszawa. Wizyta w restauracji indyjskiej jest także okazją, by skosztować indyjskich curry, deserów, dań z ryżem czy zup i przekonać się jak bardzo bogata w smaki jest kuchnia indyjska.

Podczas wizyty warto też zapalić fajkę wodną, która jest dostępna w wielu smakach owocowych, waniliowym, cynamonowym czy miętowym. Śledź na bieżąco, jakie imprezy odbywają się w oriental club warsaw, zbierz przyjaciół i zapewnijcie sobie świetną zabawę w doborowym towarzystwie i przy doskonałej muzyce. Oczywiście warto także wstąpić tu z innych okazji – gdy tylko będziesz mieć ochotę zjeść jakieś pyszne indyjskie danie w przerwie na lunch, na kolację albo w dzień wolny od pracy. Restauracja oferuje promocje, zapoznaj się z nimi przed wizytą.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: