Nr 1 jeśli chodzi o kluby w warszawie: klub z sheesha bar warsaw

Bollywood-9

Każdy kto lubi dobrą zabawę poszukuje oryginalnych klubowych miejsc. Zwykłe dyskoteki dawno odeszły do lamusa. Znacznie ciekawsze są imprezy tematyczne, z DJ-em na żywo oraz z muzyką w określonym stylu. Dużo do zaoferowania gościom mają niektóre kluby warszawa. Wśród nich na uwagę zasługuje znajdujący się na Nowym Świecie klub i restauracja Bollywood Lounge. To lokal w indyjskim stylu, w którym organizowanych jest wiele ciekawych eventów, jakich po prostu nie możesz przegapić! Karaoke, imprezy z DJ-em, muzyką na żywo – śledź na bieżąco kalendarz na stronie klubu, by nie zapomnieć o żadnym organizowanym evencie!

Jeśli nie masz ochoty lub czasu iść na imprezę to skocz do indyjskiej restauracji, która znajduje się w lokalu i jest otwarta w dogodnych godzinach i do sheesha bar warsaw, znajdującego się na miejscu. Możesz zarezerwować stolik w Bollywood Lounge telefonicznie lub przez stronę internetową restauracji i klubu. W tym miejscu na pewno będziesz się znakomicie bawić, więc odwiedź je koniecznie! Zamów indyjskie jedzenie, drinka w barze oraz weź udział w imprezie zorganizowanej w Bollywood Lounge. Przekonasz się, że jest znacznie ciekawszym miejscem niż znane Ci kluby w Warszawie.

Gdy już będziesz w restauracji skosztuj specjałów indyjskich z tandoor, czyli pieca indyjskiego, w którym potrawy są pieczone w temperaturze wynoszącej ponad 400 stopni Celsjusza. W menu znajdziecie oczywiście wiele rodzajów curry, do których najlepiej zamówić chlebki indyjskie albo ryż basmati, Jeśli lubisz słodycze skosztuj gulab jamun, a jeśli bardzo lubisz dania o naprawdę ostrym smaku zamów indyjską potrawę vindaloo. Produktem indyjskim, który często pojawia się w składzie dań kuchni indyjskiej jest ser paneer. Jeśli lubisz kuchnię wegetariańską to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że w Bollywood Lounge znajdziesz sporo dań z warzywami, na przykład ze szpinakiem, ziemniakami, cebulą, papryką czy z soczewicą. Nie zapomnij o sheesha bar warsaw, w którym można zamówić shishę w wielu różnych smakach. Czas jej palenia wynosi do 1,5 h i doskonale smakuje. W menu znajdują się także smaki shishy dedykowane płci pięknej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: