Gdzie znaleźć warszawa lounge club?

BollywoodLounge-9-340x242Chcesz poczuć indyjski klimat? To wstąp do Bollywood Lounge, restauracji, drink baru i klubu serwującego najlepsze specjały kuchni indyjskiej. Wystrój lokalu przywodzi na myśl znane filmy kina indyjskiego i tworzy niepowtarzalny nastrój, w którym goście odwiedzający Bollywood Lounge świetnie się czują. To znakomite miejsce na wypad ze znajomymi. Znajduje się na Nowym Świecie, przy jednej z najbardziej znanych i najbardziej reprezentatywnych ulic Warszawy. To warszawa lounge club, do którego można bardzo szybko dojechać i wygodnie spędzić w nim czas, zapominając o całym świecie. Jest czynny do późna, więc możesz do niego wstąpić także wieczorem.

Co warto zamówić w restauracji? Na pewno dania z baraniną, kurczakiem oraz z krewetkami, ale godne pokusy są także dania wegetariańskie (z warzywami oraz indyjskim białym serem paneer). W menu znajdują się także dania takie jak: dal shorba (indyjska zupa z soczewicy), indyjsko-chińskie pierożki dim sums nadziewane kurczakiem, dwa rodzaje pakory oraz nadziewane chlebki indyjskie naan. Z pewnością warto także skosztować dań z tradycyjnego indyjskiego pieca tandoor oraz potraw marynowanych w indyjskich przyprawach.

Gratką dla osób lubiących bardzo ostre dania jest vindaloo, danie które może być z kurczakiem, jagnięciną lub krewetkami oraz z ziemniakami, podawane w ostrym sosie masala. Innym ostrym daniem jest na przykład chilli chicken, prawn i fish. Ale w menu Bollywood Lounge bardzo wiele jest także specjalności o łagodnym smaku, na przykład korma czy mushroom tikka.

wel-bgl-oneBardzo dobry wyborem w warszawa lounge club są zestawy, które warto zamówić wtedy, gdy odwiedza się restaurację i klub razem z grupą znajomych. W dostępnych zestawach znajduje się wiele indyjskich specjalności, więc można skosztować wszystkiego po trochu i poznać smak wielu indyjskich potraw. W lokalu znajduje się drink bar, w którym można zamówić bardzo wiele doskonałej jakości alkoholi. Jeśli chcesz spróbować alkoholu indyjskiego to również jest taka możliwość. Możesz zamówić indyjskie piwo. Oprócz tego dostępnych jest bardzo wiele innych alkoholi. Do picia możesz także zamówić kultowy indyjski napój bezalkoholowy – mango lassi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: